Hedvika Novotná

+420 777 050 840
novodesign@seznam.cz

115 klientů
500 místností
82% realizováno
 

VOUCHER

Apartmán Kotelna, Krkonoše
 

Sleva 10% od 3. dne ubytování v apartmánu, který jsem navrhla své klientce (popis rekonstrukce zde). Voucher získáte emailem, pište na novodesign@seznam.cz Rezervace zde

Jsem potěšena, že jste se dostali až sem. Zdá se, že se Vám moje realizace líbí, z čehož mám radost. :-) Než mě však oslovíte, je potřeba vědět, že:

Pár slov o mně

Patřím do generace tzv. Husákových dětí. Vyrůstala jsem na sídlišti plném šedi a nepořádku na veřejných prostranstvích. Logickým vyústěním těchto okolností byl útěk do světa krásných věcí, barev a pořádku. Po dokončení základní umělecké školy (kresba, malba, grafika) a gymnázia jsem se začala více zajímat o interiérový design a navrhla několik prvotin solitérních kusů nábytku. Svůj první interiér jsem navrhla v roce 1997.

Začátkem 90. let minulého století jsem pracovala pro firmu zabývající se nábytkovým kováním a absolvovala několik zahraničních školení (Německo, Nizozemí) souvisejících s navrhováním a výrobou nábytku. V letech 2003 - 2007 jsem pracovala pro jinou nadnárodní společnost, která vyrábí plastové výrobky pro topení, sanitu či velké stavební prvky.

Díky mé vzrůstající touze dozvědět se o interiérovém a produktovém designu něco více jsem se přihlásila ke studiu na soukromé škole zaměřené na interiérový design, která mě bohužel na profesi interiérového designéra nepřipravila. Proto jsem se dovzdělala sama, dlouhodobá praxe v oboru nábytkového kování a stavebních komponentů v mém růstu byla obrovskou devizou. Již za doby studia jsem dostala možnost navrhnout několik interiérů, které se realizovaly. Komunikace s klienty a výsledek mé práce byly tedy posledním impulzem k tomu, abych si založila vlastní značku NOVOdesign, pod kterou pracuji již od roku 2012.

Své poznatky z mnohaleté praxe předávám společně s vynikající designérkou Andreou Kilianovou (muuza) a s ostatními lektory dále všem, kteří se zajímají o interiérový design a estetiku bydlení.  Každý, kdo design miluje a chtěl by si prohloubit znalosti, má možnost přihlásit se na některý z kurzů Školy interiéru, kterou jsem založila.