NAHRÁVÁM
3D PROSTOR

Interiérový design

Návrhy a realizace interiérů na klíč
Design pro investiční krátkodobé pronájmy

Jak pracuji a proč oslovit interiérového designéra?

Jsem interiérový designér, který navrhuje nejen dispozici řešeného prostoru, ale zároveň vnímám jeho funkčnost a estetiku. Vždy se snažím do interiéru dostat určitý příběh, pracuji koncepčně. Vidím předem, jak bude vypadat daný prostor po rekonstrukci a umím vyzdvihnout detaily. Správný interiérový designér ví, že dobře vytvořený či naaranžovaný detail, ať už jde o lustr, dekoraci či určitý materiál, dokáže s prostorem udělat divy. Pro mě, jako pro bytového architekta je důležité, aby interiér odrážel potřeby investora a aby byl výsledný prostor plně funkční.

Pokud je interiér navržen dobrým interiérovým designérem, pak jde takový návrh ruku v ruce s ergonomií, funkčností a logikou prostoru. Rada zkušeného interiérového designéra se vyplatí zejména při zařizování dispozičně složitých prostor nebo při uspořádání kuchyní.

Interiérový designer ušetří čas i peníze

Člověk si poradenstvím s bytovým architektem může ušetřit spoustu nepříjemností, se kterými by se mohl v budoucnu potýkat, pokud by prostor nebyl navržen dostatečně funkčně. Dobrý interiérový designér ušetří klientovi čas tím, že mu doporučí vhodné řemeslníky. Zároveň šetří majiteli peníze díky nabídce alternativního řešení zařizovacích prvků a znalosti trhu.

Interiéry na klíč

Někteří interiéroví designéři, stejně tak jako já, nabízí klientům realizaci interiérů na klíč. Mnozí investoři tuto možnost ode mě vítají, protože klient si de facto s ničím nemusí dělat starosti, ani shánět sám materiály a řemeslníky. Vše je na bedrech realizační firmy.

Interiérový design pro investiční prostory

Mojí specialitou a srdcovou záležitostí jsou malé prostory – garsonky, malé půdy, prádelny, sklepy, maringotky, které velmi ráda předělávám na investiční prostory pro krátkodobé pronájmy. Klienti pak tyto funkční a designové prostory dále pronajímají přes služby jako je AirBnB, Booking, TripAdvisor a investice do rekonstrukce se jim vrací v krátkém čase

školení designu, komerční interiéry, interiérový architekt, Návrh interiéru, bytový architekt, bytový designer Brno, interiérový design, zakázkové interiéry, interiérový designér, školení designu, Komerční interiéry, komerční interiéry, návrh interiéru kanceláří, produktový design, interiéry na klíč, interiors for expats Prague, bytový architekt Praha, Brno, Czech Republic, školení designu, Interiérový designer, Komerční interiéry, Kurz designu, designový kurz, design kurzy, komerční interiéry, návrhy komerčních interiérů, kurz interiérovéhho designu, kurz designu, návrhy hotelů, návrhy komerčních prostor, návrhy hotelových interiérů, návrh restaurace, návrh kavárny, návrh kanceláří, návrh kancelářských interiérů, kurz designu